Říjen 2006

!!!Hledám Pomoc!!!

31. října 2006 v 21:43 | yllar |  Jiné
Čau lidi doufám ,že se vám líbila světovka! Ale teďka už po několikáté hledám někoho kdo se dost vyzná v netu děla dost php,html a všecky možne jazyky potřebuju předělat systém české rally a její posílání a nemám nikoho kdo by mi s tím pomoh zavisí na tom nasledující Rally Vsetín! prosím ozvěte se kdo by jste mi moh pomoci prosíím

email:yllar@centrum.cz
icq:287-137-067

http://smsvysledkyzdarma.blog.cz
http://smsvysledkyzdarma.ic.cz

Würth - Partr Rally Vsetín 3.11-4.11.2006

25. října 2006 v 12:24 | yllar |  Rallysprint
Přijímám nové sms emaily od nových uživatelů kterým bude chodit poté všechny sms výsledky ze všech soutěží jak ze WRC tak výsledky z českého mistráku!
Email:yllar@centrum.cz
ICQ:287-137-067KK Autodoprava Team

19. října 2006 v 17:26 | yllar |  Jiné
Od roku 2004 se angažujeme v automobilovém sportu v odvětví rallyových soutěží. Naše aktivita se v tomto směru dělí na dvě strany, a to stavbu závodních vozů, jejich provozování, servis, a závodění. Sezóna 2005 pak byla pojata jako seznamovací, jak s nově postaveným vozem, tak i se samotným prostředím závodů.
Pro náš start v rallye jsme se rozhodli použít vůz ŠKODA FELICIA
ve skupině N do 1400.
Pro optimální nastavení vozu, jak po motorické, tak i podvozkové stránce jsme zvolili vystoupení na dvou vrchařských soutěžích. Jednalo se o Slovácký kopec 2005 a Závody do vrchu ve Slavkově u Brna. Na nich jsme dospěli k poznatkům, jak vůz přiblížit konkurenci a kde hledat technické rezervy.
Naší první rallyovou soutěží pak byla I. Ecce homo Šternberk, zařazena do seriálu ČMPR. Šlo více jak o křest ohněm, protože se jednalo o technicky náročnou, avšak krásnou soutěž, v které nechybělo střídání povrchu, proměnlivé počasí s přeháňkami. Bohužel jsme se nevyvarovali určitých chyb, které přinesly dvě kolize a poškození vozu. To však nebylo natolik vážné, aby zamezilo tuto soutěž dokončit. Splnili jsme si tak předem dané cíle, absolvovat co nejvíce ostrých kilometrů a získat cenné zkušenosti. Odhalili se nám pak chyby jak v jezdeckém stylu, v nastavení podvozku, vyladění motoru, tak i v rozpisu a fungování servisního zázemí. Tímto poučeni jsme se rozjeli na druhou soutěž seriálu ČMPR do Rosic.
Tratě v okolí Rosic byly velmi rychlé a našemu vozu zrovna dvakrát nesvědčili. Pozitivem pak bylo zdolání této soutěže bez poškození vozu. Ověřili jsme si, že auto v enkové specifikaci, bohužel oproti konkurenci postrádá výkon motoru i brzd. Oproti Šternberku jsme jednoznačně zjednodušili rozpis, který používáme tzv. desítkový. V porovnání obou zdolaných rallye pak byly vidět pokroky v organizaci servisu, i zrychlení posádky.
I.rally Fulnek - naše třetí vystoupení na rallyové scéně. S velkým odhodláním a dobrou přípravou jsme vyrazili na sever Moravy. Při tréninkových jízdách se nám naskytl pohled na krásné a dobře připravené rychlostní zkoušky. V pátek večer nás čekala noční městská RZ. Vyrazili jsme poměrně dravě do zatím nezažitých podmínek, bohužel asi kilometr po startu jsme se nevlezli na malý most a uštědřili si tak časovou ztrátu. V cíli páteční minietapy jsme ale překvapivě figurovali vysoko, a to i i v absolutním pořadí. O to s větší chutí jsme vstávali do sobotního rána, s úmyslem udržet výhodnou výchozí pozici, nebo ji i vylepšit. V první sobotní "erzetě" se nám tento záměr zdařil i přes krátký výlet při divokém výjezdu na asfaltovou část vložky. Závěrečná šotolinová pasáž nám pak pomohla tuto ztrátu umazat. Podpořeni konečně dobrými časy jsme pak vtrhli do třetí zkoušky, která však byla pro nás osudná. V jedné rychlé zatáčce, asi dva kilometry po startu, pak našemu snažení v cestě stál mohutný strom a následné rozsáhlé poškození vozu.
Posádka:
JezdecSpolujezdec
  • Martin Knesl
  • 28let
  • ženatý
  • podnikatel
  • rallysport, hudba
  • Jan Blisa
  • 29 let
  • svobodný
  • elektromechanik
  • motocykly, elektronika
ŠKODA FELICIA 1400, sk.N
Vlastní stavba v roce 2005, karoserie odlehčená,vyztužená, opatřena homologovaným bezpečnostním rámem,zesílené nápravy a ramena, brzdy Ferodo, tlumiče HP sporting, strmé řízení, tvrdé silentbloky, větší chladič, motor Šotola, převodovka Krotký, sedačky SPARCO, 6ti bodové pásy GA, volant SPARCO, komunikace Uni, výfuk Němec atd.
Team SmS Výsledků na Rally Bohemia 2006 se závodníky obou teamů!!

PMV Motorsport se představuje

19. října 2006 v 14:55 | yllar |  Jiné
Obrazek
1. Přemysl Šebesta
Narozen:
19.9.1981, Hodonín
Bydliště: Hodonín
Rodinný stav: svobodný
Povolání: skladový technik
Hobby: rally,fotbal
Oblíbené jídlo:všchno
Oblíbené pití: pivo
Debut: I.Rally Ecce Homo Šternberk 5.-6.srpna 2005
Nejzajímavější zážitek z rally: Že jsem vůbec kdy odstartoval.
2. Michal Šebesta
Narozen:
5.6.1984, Hodonín
Bydliště : Hodonín
Rodinny stav: zadaný
Povolání: montér
Hobby: rally,fotbal
Oblíbené jídlo: smažák
Oblíbené pití: pivo
Debut: I.Rally Ecce Homo Šternberk 5.-6.srpna 2005
Nejzajímavější zážitek z rally: Při první RZ na III.Rally Prachatice jsem se
na jednom doskoku kousnul do "škraně".
3. Vladislav Krejčíř
Narozen:
2.10.1980, Zábřeh na Moravě
Bydliště: Protivanov
Rodinný stav: svobodný,1 dítě
Povolání: Informační technolog
Hobby: rally,auta,turistika,modelářství
Oblíbené jídlo: maso a buchty
Oblíbené pití: whisky
Nejzajímavější zážitek z rally: První rally, první RZ,hned po startu se mi daří
otočit o list papíru navíc a my jedeme místo do prava do leva.
Foto je jen dočasné brzy přibudou jiné!!


!!Rally Turecko a Labská Trotina Rally!!

19. října 2006 v 14:33 | yllar |  Jiné
Jak všici určitě víte tak to chodilo ale ne nějak moc extra bylo to zapříčiněno tím ,že byly nějaké zrušené rzty!! Scrip si myslel ,že se jestě prostě nezačalo závodit tak sem to musel přehodit aby se to posilalo až od nějaké myslim že 4 rzty! Jenže ono to zjistilo že ty 3 před tím to neposlalo tak to odeslalo 4x tu 4rztu protože logicky na těch 3 rz když byly zrušene nebyly žadné výsledky!

A co se týče Labské Trotiny tak od té sem také čekal ,že to bude na úplně jiné adrese!! Jenže to bylo tam kde bejvá světovka tak se to nedalo nijak přehodit!! Ale nebojte pracujeme na tom aby to vše šlo!! Už sem totiž konečně někoho našel kdo by se o to postaral s časem to sice není nijak hojné ale jde to!

Dotazy: yllar@centrum.cz
icq:287-137-067

Příbram nejde a nepůjde!!

7. října 2006 v 9:48 | yllar |  Rally
Takže sms výsledky z příbramy nebudou je to všecko zase na tom recu zase takže snad příste na reco nemame jeste porad udělany systém čekal jsem že to bude na http://www.vysledky-rally.cz/cr/vysledky/?id=8 a nic takže bohužel škoda no!

Příbram možná půjde!!!

6. října 2006 v 11:42 | yllar |  Rally
Takže sem nad tím ještě dneska premýšlel a přišel sem ještě na jednu možnost takže snad to půjde!! Nezbýva nic než čekat!

Rally Příbram nepůjde!!

5. října 2006 v 22:46 | yllar |  Rally
Oznámení: Sms výsledky z Příbramy nepůjdou protože sem nesehnal nikoho kdo by mi pomohl dodělat systém na přijímáni a následné posílaní sms výsledků na vaše mobily! Myslel sem si ,že se najde někdo kdo by na to měl čas a hlavně byl ochotný to pro mě udělat pár lidí se našlo (doslova pár!!) Takže si budete muset ještě počkat. Sms výsledky ze světové rally Turecko půjdou nebo aspoň by měly jakože jsme to ještě co to mám už na 3 serveru nezkoušely nebylo jak protože to jde jen když se nějaka ta rally jede!! Také Hradecká rally Trotina by měla bez problému jít! Ale říkám je to těžké říct! Tímto vás ještě jednou všecky prosím: NAŠEL BY SE NĚKDO MEZI VÁMI KDO ZVLÁDÁ VŠECKY MOŽNE FORMÁTY INTERNETU NAPŘ:PHP,HTML ATD...
PROSÍM OZVĚTE SE!

EMAIL:yllar@centrum.cz
ICQ:287-137-067

!!!New Banner!!!

4. října 2006 v 22:36 | yllar |  Jiné
Tady je můj new Banner který mi udělal kamarád: KOMP.
Kdo by mě chtěl podpořit ať si dá můj banner na svoje stránky děkuji!

Rally of Turkey JWRC 13–15.10.2006

2. října 2006 v 22:51 | yllar |  WRC
Foto: wrc.auto.cz
Přijímám nové SMS Emaily na tuhle a poté na všechny soutěže!!
yllar@centrum.cz